REFERENCE

 

Autorova díla se nachází v soukromých sbírkách ČR, ale i v galeriích nejen u nás, zejména v Anglii, Německu, Austrálii, Bermudách, Kanadě a Kubě

(Galerie ART LINEA Praha, Galerie - Antik Hotel Sofia Litomyšl, Galerie Linea Pardubice, V-ATELIER Tišnov, R.A.N. Art Gallery Broadway New York, Bermuda Arts Centre Bermudy, The Stowehof Stowe Vermont, Centro de Arte Contemporáneo Kuba, soukromá sbírka v Kanadě...)

Stálá instalace obrazů se nachází v Brně ve společnosti Optimal-Energy.cz, a. s., a v Rozsochách ve školícím středisku stejné společnosti (Optimal-Knowledge, s. r. o.).

Autor je členem mnoha fb skupin sdružujících umělce zabývajících se nejen abstraktní tvorbou (např.: USA Art Gallery, Parcus Gallery - Berlin, Arte Nel Mondo, Inform ARTE, Art Arena​, Arts Gallery Montmartre Paris French, PARIS ART GALLERY, ARTFULLY, ABSTRACT WORLD, ART IN HEART, Spiga Art for all...)

V rámci naplňování svojí vize, kterou je snaha o rozšíření povědomí o abstraktním umění a umožnění veřejnosti proniknout do tajů abstraktní malby, autor daroval některé ze svých obrazů veřejným institucím jako je napříkpad KD Holice či Krajská knihovna v Pardubicích.